Giriş Yap Üye Ol
Sanayi Makinaları Endüstri Makinaları Endüstriyel Mutfak Endüstriyel Temizlik Endüstriyel Hırdavat Taşıma - İstifleme Kompresör Raf- Ürün Teşhir Çadır-Tente-Kepeng Konteyner-Kabin
İş Makinaları Asfalt Makinası Beko-Loder-Kazıcı Yükleyici Beton Pompası Dozer Kepçe Ekskavatör Eleme Tesisi Finişer Froze Kazık Makinası Greyder Kar Delici - Araç Kaya Kamyonu Konkasör Kule Vinç Kum Atma Makinası Loder - Yükleyici Mobil Vinç Mobil Asansör Silindir Sondaj Makinası Transmikser Parça - Ataşman
Tarım Makinaları Traktör Balya - Silaj Biçerdöver Budama Makinası Çapa Makinası Çayır - Çim - Ot Biçme Diskaro Ekim Makinası Fındık Patoz Toplama Makinası Fıstık Hasat Makinası Gübre Dağıtma Serpme Gübre Kurutma Makinası Gübre Parçalama Makinası Harman Makinası Konveyör - Bant - Helezon Kültivatör Meyve Zeytin Toplama Makinası Mısır Hasat Tablası Mısır Sıiaj Makinası Orak Tırpan Makinası Pamuk Toplama Makinası Pancar Motoru Pancar Sökme Makinası Patates Makinaları Pelet Makinası Pulluk Rotavatör Römork Saman Makinaları Sulama Makinaları Su Pompası- Motoru Süt Sağma Makinası Tırmık Makinası Talaş Hazırlama Makinası Toprak Çim Havalandırma Makinası Toprak Burgu Makinası Genel Toprak Makinaları Üfleme Toplama Makinası Yaprak Dal Öğütme Makinası Yem Ezme Kırma Makinaları Yem Karma Makinası Diğer Tarım Makinaları Diğer Tarım Araçları
Elektrik-Enerji Jeneratörler Akaryakıt Ürünleri Elektrik Elektronik Güneş Panelleri Rüzgar Tirbini Diğer
Denizcilik ve Ekipmanları

YARI OTOMATİK TERAZİLİ DOLUM MAKİNASI

Fiyat :
7250 ₺
İlan Numarası :
152578083332269
İlan Tarihi :
2018-05-08
Durumu :
Sıfır
Teslimat :
Hazır
İlan Tipi :
Satılık
Ürün hakkında bilgi almak için 'Mesaj Gönder' butonuna tıklayınız.
RENAS MAKİNA
Normal Üye
Türkiye / İstanbul
Üyelik Tarihi  2018.05.08
0 ( 216 ) 470 - 83 - 74
0 ( 533 ) 265 - 30 - 65
renasmakina@gmail.com Mesaj Gönder
Bu ürün 1268 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Renas RYD-T 125 Yarı otomatik terazili dolum makinası  Günlük 5000 adete kadar yapacağınız yapışmayan toz türler, kristal ürünler, granül ürünler v.b. ürünlerin dolumunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Makinamız, tartım kefesine sığması kaidesiyle ürünün hacmine bağlı olarak 50 gr dan 2500gr'a kadar dolum yapabilir. Dolum kefesini vibrasyon sistemi ile beslediği için, akış sorunu olan ürünlerinizde dahi rahatlıkla tartım yapabilir. Renas RYD-T 125 Çalıştırken Havaya ihtiyaç Duymaz. Makinamız, çalışması sırasında kesinlikle havaya ihtiyaç duymaz. Bu sebeple  emsal makinalardaki gibi birde kompresör almanız gerekmez. Cep telefonunuzu şarj ettiğiniz prizde rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.  Tartım kefsinin boşaltım kapağı elektrikli bir motor tarafından tahriklendirilerek açılır. Çalışma gürültüsüde yine hava gerektirmediği için emsal makinalara göre daha azdır. Renas RYD-T 125 Akıllı Ürün Hacmi Tanıma Sistemine Sahiptir..Renas RYD-T125'i kontrol eden akıllı mikro işlemcili kontrol kartı, ürününüzün stabil olarak dolumunu yapabilmek için birkaç kez ürünün akış hızını dener, ürünün stabil gramaj verebilmesi için ürünün dökülme hızını hesaplar ve bir sonraki doluma daha hassas olarak devam eder. Bu özellik sayesinde makinamız emsal makinalara göre çok daha hassas gramajlama yapar, ürün boşaltım kanalı ayarları iyi yapılmış bir makinada dolum hassasiyeti 2,5 kg'de bile 1 gr civarında olacaktır.  Renas RYD-T 125 Tüm Parçaları Sus 304 Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir. RYD-T125 Tamamen Paslanma Çelikten Üretilmiştir. Makinamıza Temas eden ve etmeyen Tüm yüzeyler Sus304 Paslanmaz Çeliktir. Makina GMP, FDA normlarına uygudur. Makinanın iç tabanıda paslanmaz çeliktir, bu özelliği sayesinde, içine dökülen ürünleride tekrar kullanabilirsiniz. Renas RYD-T 125 Kalın profilden Yapılmış Şaseye Sahiptir. Bu özelliği sayesinde, makinamızı ayrı bir masaya gerek kalmadan kendi şasisi üzerinde kullanabilirsiniz. ayrıca şasinin yanlarında bulunan mandallardan sökerek, masaüstü olarak da kullanabilirsiniz.Renas RYD-T 125 Emsallerine Göre Daha Az gürültü ile Çalışır. RYD-T125 emsal makinalara göre daha az gürültü ile çalışır, özel yay sistemi sayesinde, çalışma sırasında rahatsız edecek düzeyde gürültü çıkartmaz, özellikle apartman altında çalışan imalathaneler için uygun bir makinadır.Renas RYD-T 125 A++ Sınıfır Bir Makinadır. Makinamız diğer birçok makinamız gibi düşüş güç tüketimine sahip bir makinadır, sadece 150 W elektrik tüketir, 

Renas RYD-T 125 Portatif ve Rahat taşınabilir Olarak Tasarlanmıştır. RYD-T125 Şasisinde bulunan tekerlekler sayesinde kolaylıkla işletmenizde başka bir insan gücüne ihtiyaç duymadan ittirilerek yer değiştirebilir. Tek makina ile birçok işde rahatlıkla çalışabilirsiniz. 

Renas RYD-T 125 %100 Yerli imalattır. RYD-125 %100 Yerli imalattır. Makinamızın tüm üretim aşamaları Renas Makina bünyesinde gerçekleşmektedir.

Renas RYD-T 125 Dünyanın Her Tarafına Nakledilecek Şekilde Ambalajlanmaktadır. RYD-T125 Loadcell Sabitleme ve vibrasyon sabitleme vidaları sayesinde, Nakliye sırasında zarar görmez, Makinamız 11mm kalınlığında ahşaptan üretilmiş sandık içerisinde satışa sunulmaktadır. Makina nakliye sırasında gelebilecek harici darbelere karşı tam emniyet içerisindedir, Nakliye sırasında, makina ile birlikte gelen sabitleme vidalarının takılması ve ahşap sandıkta sevk edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde, oluşabilecek hasarlar garanti kapsamına girmemektedir. 

Renas RYD-T 125 Fonksiyonel Kolay Kullanım Menüsüne Sahiptir. RYD-T125 Fonksiyonel Kolay Kullanım Menüsüne Sahiptir. Bu Menü sayesinde 3 farklı vibrasyon hızında çalışabilirsiniz. Ayrıca Kaç adet ürün doldurduğunuzu, hedeflenen gramaj miktarını değiştirme v.b. birçok ayarı kolaylıkla yapabilirsiniz. Hedeflediğiniz üretim adedine ulaştıktan sonra, tek bir tuşa basarak ürün besleme bunkerine kalan tüm malı boşaltabilirsiniz. 

Renas RYD-T 125 Kolaylıkla Yeniden Sık Sık kalibrasyon Yapabilirsiniz. . RYD-T125 iki dakika gibi kısa bir sürede kolaylıkla kalibre edilebilir. Kalibrasyon yapabilmek için çok fazla bir teknik bilgiye ihtiyaç bulunmamaktadır. internette bulunan kalibrasyon videomuzu izleyerek, teknik elemana ihtiyaç duymadan kolaylıkla kalibre edebilirsiniz. 

Renas RYD-T 125 Geniş Dolum Hacmine Sahiptir. . RYD-T125 50gr ile 2500 gr arasında rahatlıkla dolum yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Renas RYD-T 125 Çalışma Şekli; 1) Ürünü 40L hacmindeki ürün besleme bunkerinden tartım kefesine malı döker,2) ilk iki yada 3 dolumu gerekli dolum hızını öğrenmek için rastgele yapar,3) hedef gramajı yakaladığında kısa bip, geçtiğinde veya eksik kaldığında uzun bip sesi yapar,4) tartım bittikten sonra, pedala basmanızı bekler, siz pedala basana kadar yeni tartım yapmaz,5) pedala bastığınızda ürün boşaltım kapağı açar ve üzerindeki gramaj sıfır yada sıfıra yakın olana kadar kapağı açık tutar.6) Kapak kapandıktan sonra, vibrasyon tekrar çalışarak,  yeniden tartım yapar,7) Dolum sırasında ürün besleme bunkerindeki ürün azalıp, vibrasyon gücü fazla gelirse, çalışması gereken vibrasyon hızını hassas yapamadığı dolumdan sonra yeniden ayarlar ve hedef gramaja en yakın gramajı tutturana kadar, değişik vibrasyon hızlarını dener. 8) Ürün besleme bunkerinde ürün biterse, belli bir süre daha vibrasyonu devam ettirir, gramajı eğer tamamlayamıyorsa, uzun bir bip sesi yaparak, dolumu durdurur ve siz pedala basıp tartım kefesindeki ürünü boşalttıktan sonra tekrar başlat tuşuna basana kadar yeniden tartım yapmaz. 

 

Renas RYD-T 125 Opsiyonel Özellikler; 

Firmanın Diğer Ürünleri
Bal Dolum Makinası 1000 ML
Toz Karıştırma Kazanı 400 LT