Giriş Yap Üye Ol
Sanayi Makinaları Endüstri Makinaları Endüstriyel Mutfak Endüstriyel Temizlik Endüstriyel Hırdavat Taşıma - İstifleme Kompresör Raf- Ürün Teşhir Çadır-Tente-Kepeng Konteyner-Kabin
İş Makinaları Asfalt Makinası Beko-Loder-Kazıcı Yükleyici Beton Pompası Dozer Kepçe Ekskavatör Eleme Tesisi Finişer Froze Kazık Makinası Greyder Kar Delici - Araç Kaya Kamyonu Konkasör Kule Vinç Kum Atma Makinası Loder - Yükleyici Mobil Vinç Mobil Asansör Silindir Sondaj Makinası Transmikser Parça - Ataşman
Tarım Makinaları Traktör Balya - Silaj Biçerdöver Budama Makinası Çapa Makinası Çayır - Çim - Ot Biçme Diskaro Ekim Makinası Fındık Patoz Toplama Makinası Fıstık Hasat Makinası Gübre Dağıtma Serpme Gübre Kurutma Makinası Gübre Parçalama Makinası Harman Makinası Konveyör - Bant - Helezon Kültivatör Meyve Zeytin Toplama Makinası Mısır Hasat Tablası Mısır Sıiaj Makinası Orak Tırpan Makinası Pamuk Toplama Makinası Pancar Motoru Pancar Sökme Makinası Patates Makinaları Pelet Makinası Pulluk Rotavatör Römork Saman Makinaları Sulama Makinaları Su Pompası- Motoru Süt Sağma Makinası Tırmık Makinası Talaş Hazırlama Makinası Toprak Çim Havalandırma Makinası Toprak Burgu Makinası Genel Toprak Makinaları Üfleme Toplama Makinası Yaprak Dal Öğütme Makinası Yem Ezme Kırma Makinaları Yem Karma Makinası Diğer Tarım Makinaları Diğer Tarım Araçları
Elektrik-Enerji Jeneratörler Akaryakıt Ürünleri Elektrik Elektronik Güneş Panelleri Rüzgar Tirbini Diğer
Denizcilik ve Ekipmanları

TDP-6 – TABLET PRES MAKİNASI – 25MM

Fiyat :
27500 ₺
İlan Numarası :
161503500481032
İlan Tarihi :
2021-03-06
Durumu :
Sıfır
Teslimat :
Sorunuz
İlan Tipi :
Satılık
Ürün hakkında bilgi almak için 'Mesaj Gönder' butonuna tıklayınız.
İlim İlaç AŞ
Normal Üye
Türkiye / Eskişehir
Üyelik Tarihi  2021.03.06
0 ( 212 ) 909 - 04 - 50
0 ( 506 ) 746 - 17 - 26
erhantuncel@gmail.com Mesaj Gönder
Bu ürün 170 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Tablet Pres Makinesi – TDP-6

ÖN SİPARİŞLE – 25 GÜNDE TESLİMBİLGİ & SİPARİŞ: 0 (212) 909 19 51WHATSAPP: 0 (555) 222 02 00TDP-6 – 25mm Tablet Pres Makinasının Teknik Özellikleri

Model

TDP-6

Kapasite

3600 adet/saat

Tablet Genişliği

25mm

Tablet Kalınlığı

7,5mm

Dolum Derinliği

15mm (maks)

Ağırlık

165kg

Motor Gücü

0,75 Kw

Elektrik

380V / 50Hz

Baskı Gücü

60 KN

Boyutları

650x600x700 mm

 

TDP-6 – 25mm Tablet Pres Makinasının Genel Özellikleri

 

 1. TDP-6 tablet pres makinası yüksek teknoloji ile üretilmiş ve son derece sağlam, kullanışlı olan bir makina çeşididir.
 2. Gerek gövde yapısı, gerekse motor yapısı ile genel itibarıyla aynı sınıfta yer alan emsal makinalara kıyasla daha iyi bir performans ortaya koyar.
 3. Özellikle ilaç firmalarının laboratuvarlarında, Ar-Ge departmanlarında, küçük çaplı üretim yapan tesislerde sıklıkla kullanılan bir makina çeşididir.
 4. Makinada tablet kalıbı değişim işlemi son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.
 5. TDP-6 tablet pres makinası, benzeri emsal makinalara kıyasla işletmenizde çok daha az yer kaplamaktadır.
 6. Makinanın bakım ve temizlik işleri son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.
 7. Son derece uzun ömürlü bir makina çeşididir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu makina için yedek parça ve servis ihtiyacınız olduğunda, ihtiyacınızı rahatça karşılayabilirsiniz.
 8. Bu makinanın satışını sosyal sorumluluk gereği olarak merdiven altı üretim yapan imalathanelere, ruhsatsız zayıflama ve cinsel performans arttırıcı ürün üretenlere, uyuşturucu madde gibi insan sağlığına zararlı ürün üreten kişi ya da kuruluşlara yapmamaktadır.
 9. Çokça tablet kalıbı seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede makina ile farklı ebat ve şekillerde tablet üretimi yapmanız mümkündür. Ek olarak opsiyonel olarak sahip olduğunuz firma logosunu içeren tabletleri de sizin için üretebilmekteyiz.
 10. Makina, A++ sınıfı makina grubunda yer almaktadır. Bu sayede çevre dostu makina kategorisinde yer alan bu ürün, düşük enerji tüketimi yapar ve bütçenize dolaylı yoldan destek olur.
 11. Bu makina için sanayi cereyanı gerekmemektedir. 220 volt elektrik ile çalıştırabileceğiniz makinada yer alan ayar somunları sayesinde, kolaylıkla tabletin kalınlığını, baskı gücünü ve diğer özelliklerini değiştirebilirsiniz.

 

TDP-6 – Tablet Pres Makinesi – 25mm – Diğer Detaylar