Giriş Yap Üye Ol
Sanayi Makinaları Endüstri Makinaları Endüstriyel Mutfak Endüstriyel Temizlik Endüstriyel Hırdavat Taşıma - İstifleme Kompresör Raf- Ürün Teşhir Çadır-Tente-Kepeng Konteyner-Kabin
İş Makinaları Asfalt Makinası Beko-Loder-Kazıcı Yükleyici Beton Pompası Dozer Kepçe Ekskavatör Eleme Tesisi Finişer Froze Kazık Makinası Greyder Kar Delici - Araç Kaya Kamyonu Konkasör Kule Vinç Kum Atma Makinası Loder - Yükleyici Mobil Vinç Mobil Asansör Silindir Sondaj Makinası Transmikser Parça - Ataşman
Tarım Makinaları Traktör Balya - Silaj Biçerdöver Budama Makinası Çapa Makinası Çayır - Çim - Ot Biçme Diskaro Ekim Makinası Fındık Patoz Toplama Makinası Fıstık Hasat Makinası Gübre Dağıtma Serpme Gübre Kurutma Makinası Gübre Parçalama Makinası Harman Makinası Konveyör - Bant - Helezon Kültivatör Meyve Zeytin Toplama Makinası Mısır Hasat Tablası Mısır Sıiaj Makinası Orak Tırpan Makinası Pamuk Toplama Makinası Pancar Motoru Pancar Sökme Makinası Patates Makinaları Pelet Makinası Pulluk Rotavatör Römork Saman Makinaları Sulama Makinaları Su Pompası- Motoru Süt Sağma Makinası Tırmık Makinası Talaş Hazırlama Makinası Toprak Çim Havalandırma Makinası Toprak Burgu Makinası Genel Toprak Makinaları Üfleme Toplama Makinası Yaprak Dal Öğütme Makinası Yem Ezme Kırma Makinaları Yem Karma Makinası Diğer Tarım Makinaları Diğer Tarım Araçları
Elektrik-Enerji Jeneratörler Akaryakıt Ürünleri Elektrik Elektronik Güneş Panelleri Rüzgar Tirbini Diğer
Denizcilik ve Ekipmanları

Basınçlı ve Vakumlu Kumlama Kabinleri

Fiyat :
Sorunuz...
İlan Numarası :
160457710859090
İlan Tarihi :
2020-11-05
Durumu :
Sıfır
Teslimat :
Sipariş
İlan Tipi :
Satılık
Ürün hakkında bilgi almak için 'Mesaj Gönder' butonuna tıklayınız.
TURKBLAST MAK. SAN. TİC. A.Ş.
Normal Üye
Türkiye / Ankara
Üyelik Tarihi  2020.08.05
0 ( 312 ) 395 - 04 - 41
0 ( 533 ) 602 - 28 - 98
onlinesatis@cetingil.com.tr Mesaj Gönder
Bu ürün 576 kez görüntülendi
Ürün Açıklaması

Basınçlı Kumlama Kabini

 

Basınçlı Kumlama Makinesi en az 22 kW vidalı kompresör ile çalışan, çelik, döküm, paslanmaz, kot, ahşap ve bir çok materyali kısa sürede temizleyebilme özelliğine sahip olan ve her türlü kum ile kullanılabilen bir kumlama makinesi çeşididir.

 

Basınçlı Kumlama Makinesi; kabin, siklon, kum kazanı, kumlama seti, bunker, filtre, tekerlekli stand (döner tabla opsiyoneldir), pano ve platformdan oluşur.

 

Basınç sistemi ile çalıştığından diğer kumlama kabinlerine nazaran çok daha hızlı yüzey temizliği sağlayan makinelerdir. 

Kullandığı kumu geri dönüşümlü olarak kullandığından kullanılan malzemeye göre uzun süre kum takviyesine gerek duymadan çalışabilmektedir.

 

Makine üzerinde kendisini temizleme özelliğine (Jet-Pulse) sahip olan  kartuş filtre bulunmaktadır.

 

Basınçlı Kumlama Kabini filtre çıkışı baca yönetmeliğine uygun olarak yerleştirilmelidir.

 

Vakumlu Kumlama Kabini

 

Vakumlama sistemi ile çalışan kumlama kabini az hava tüketimi sayesinde 300 lt pistonlu kompesör ile çalışabilmektedir. 

Alüminyum ve pirinç gibi hasas metallerin yüzey temizliğinde kullanılır. Cam kumu, alüminyum oksit, silis ve plastik granül ile kumlama yapabilir.

 

Vakumlu Kumlama Makinesi;  kabin, kum kazanı, kumlama seti, filtre ve panodan oluşur.

 

 Hassas metalleri ve kalıp kumlama için idealdir.

 

 Kumlama esnasında ortaya çıkan tozu çekmek için kendisini temizleme (Jet-pulse) özelliğine sahip kartuş   filtre   kullanılmaktadır.

 

 Medikal, Kalıp ve Diş Sektörlerinde oldukça rağbet görmektedir. 

Firmanın Diğer Ürünleri
Seyyar Kumlama Makinesi
Tamburlu Kumlama Makinası