YILMAZ MAKİNA

Bağlı Olduğu Kategori : Ambalaj Makinaları
Ülke : Türkiye / İstanbul
Firma Ünvanı : YILMAZ MAKİNA
Yetkili : YILMAZ MAKİNA
Telefon / Fax : (212) 771 2500 / (212) 771 3435
Mail : Belirtilmemiş

Kurumsal


1979 yılında YILMAZ MAKINA SAN. VE TIC.LTD ŞTI. olarak faaliyete başlamıştır. Toplam 16.000 m2’lik alana sahip, paketleme makinaları üreten firmamız gıda, ilaç, kimya, kozmetik vb. sektörlerindeki seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.


Üretimini gerçekleştirdiği 65’in üzerindeki değişik model makinaları ve size özel çözümleri ile Yilmaz Makina “Paketlemede çözüm Ortağınız” olma noktasında bir Dünya Markasıdır.


Yılmaz Makina genç ve dinamik kadrosuyla, teknolojik gelişmelere açık, piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilecek son teknolojisiyle ve kalite belgeleriyle hizmet vermektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ


Yilmaz Makina kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.


Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, işletme kullanımının %100 verim ile kurulması.


Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünleri müşterilerine sunmak.


Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir kaliteli ürünleri sunmak.


ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası bilgilendirme ve teknik destek ve projeleri zamanında ve tam olarak vermek


Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak


Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Yılmaz Makina Kalite Politikası'nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.


Üretim


110 kişiyi aşkın çalışanıyla, bilinen en yüksek teknolojiyi kullanarak ve seçerek üretim yapan Firmamız kendi bünyesindeki AR–GE departmanı ile özgün tasarımlarını hayata geçirmektedir.


Tasarım bizim için bir sistemin nasıl göründüğü değil nasıl çalıştığıdır. Dolayısıyla tasarımlarını bilgisayar destekli programlar (CAD) ile gerçekleştiren AR–GE mühendisleri yine bilgisayar destekli mühendislik programlarını (CAE) kullanarak tasarımı yapılan sistemlerin statik, kinetik, kinematik, mukavemet ve ısıl analizlerini gerçekleştirmektedir.


Tasarlanan sistemlerin imalatında da aynı hassasiyeti gösteren firmamız; kullandığı CAM programlarının desteği ile  en son teknolojiye sahip CNC tezgâhları ile üretimini gerçekleştirmektedir.


Firmamız tasarım ve üretimde gösterdiği hassasiyet ve titizliği kendi üretimi olmayan Elektrik, Elektronik ve mekanik malzemelerin seçiminde de göstermektedir. Dünyaca kalitesini ispatlamış 1.sınıf markaları makinelerinde tercih eden firmamız aynı zamanda bünyesinde ayrı bir Elektrik–Elektronik AR – GE departmanı bulundurmaktadır.


Mekanik ve Elektroniğin birleşimi Mekatronik Makineler ve Tesisler imal eden firmamızda Kalite Kontrol sonrası sevkıyata hazır hale gelen makine ve tesislerimizin tümü CE sertifikasına sahiptir.


 

FİRMANIN İLANLARI